Slide background

Vairavimo
pažymėjimas

Patirkite malonumą
mokydamiesi vairuoti
automobilį su mumis.
Pažymėjimas Jūsų!

Slide background

Vairavimo
pažymėjimas

Patirkite malonumą
mokydamiesi vairuoti
motociklą su mumis.
Pažymėjimas Jūsų!

Slide background

Vairavimo
pažymėjimas

Patirkite malonumą
mokydamiesi vairuoti
sunkvežimį su mumis.
Pažymėjimas Jūsų!

Šiauliečiai nenori būti kėgliais: susidomėjimas saugaus eismo renginiu pranoko organizatorių lūkesčius

Saugesniu keliuose nori jaustis kiekvienas. Šis bendras noras Vaikų gynimo dieną šalia prekybos ir laisvalaikio centro „Tilžė“ subūrė tiek jaunus, tiek vyresnio amžiaus žmones į saugaus eismo renginį „Praleisk vasarą saugiai“. Renginio metu šventės dalyviai turėjo galimybę savo žinias apie saugų eismą pasitikrinti pačiu linksmiausiu būdu – automobilių orientacinėse varžybose, „Skidcar“ automobiliu ar kitais ne mažiau įsimintinais būdais.

Daug emocijų vairuotojams sukėlė „Skidcar“ automobilis. Šio automobilio valdymas buvo tikras iššūkis net ir įgudusiems vairuotojams.

Jau seniai tapo įprasta, kad vasaros metu nelaimingų įvykių fiksuojama daugiau, nei kitais metų laikais. Saugaus eismo renginiai – viena iš jau tradicija šalyje tampančių prevencinių būdų. Pirmąją vasaros dieną Šiauliams saugaus eismo renginį pasirūpino dovanoti Lietuvos kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, VĮ „Šiaulių regiono keliai“, partneriai VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras, PLC „Tilžė“, Šiaulių televizija, SU SHMMF studentų atstovybė, atrakcionų parkas „Fuga“ bei kiti organizatoriai.

 

Pasitikrinam…

Renginio dalyviai galėjo leistis į vežimėlių lenktynes, pabandyti sužvejoti kelio ženklą ar išmėginti savo jėgas kitose smagiose atrakcijose. Tuo metu mažieji renginio dalyviai specialiai jiems paruoštame autobuse žiūrėjo filmukus apie saugų eismą. Nei vienas autobuso nepaliko be naudingų dovanų – knygelių saugaus eismo tema.

VĮ Šiaulių regiono kelių atstovas džiugino vaikučius… Nei vienas autobuso nepaliko be naudingų dovanų – knygelių saugaus eismo tema.

Daug emocijų vairuotojams sukėlė „Skidcar“ automobilis. Šio automobilio valdymas buvo tikras iššūkis net ir įgudusiems vairuotojams.

Sveikinimai nugalėtojams!

Itin daug dėmesio sulaukė Šiaulių miesto automobilių orientacinės varžybos „Saugi vasaros kelionė 2017“. Savo budrumą kelyje tokiu būdu ryžosi pasitikrinti dalyvavo 7 komandos: DEK, „Gradiali.LT“, „Kitas“, „Gyvenimas po protokolo“, ‚Mustangas“, „Gandriukai“, „Pagauk Gandrą“. Po trasoje praleistų beveik dviejų valandų paaiškėjo, kad tiksliausias žemėlapis buvo komandos DEK narių galvoje, antroji vieta atiteko vos trimis minutėmis atsilikusiai komandai „Gradiali.LT“, tretieji tapo komanda „Kitas“.

Dar kart dėkojame komandoms dalyvavusioms, tikiuosi viskas patiko ir visi smagiai paleidome laiką. Dėkojame DRMC už kartu suorganizuotą renginį bei rėmėjams, kurie buvo tokie dosnūs ir draugiški. Lentelė, pagal kurią ir išrinkome nugalėtojus, susitiksime kitose orientacinėse – ŠU SHMMF

Kad varžybų nugalėtojai būtų ne tik pagilinę Kelių eismo taisykles, bet ir apdovanoti prizais, pasirūpino Šiaulių DMRC, rėmėjai: įmonė „Jupoja statybinės medžiagos“ ir Vandens pramogų parką „Fox Spot“ valdanti įmonė „Vadaba“.

Renginio organizatoriai ir partneriai džiaugėsi, stebėdami žmonių susidomėjimą rungtimis. Saugaus eismo renginio organizatoriai tiki, kad saugumą ir taiką keliuose galima sukurti tik bendromis pastangomis.

„Džiugu, kai saugaus eismo renginiai suburia bendram tikslui – siekiui kurti saugesnį eismą keliuose. Kelių eismo taisyklių laikymasis, pagarba ir tolerancija vienas kitam, dėmesingumas ir sąmoningumas turėtų lydėti kiekvieną iš mūsų, esantį kelyje“, – įsitikinusi VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro (DRMC) Vairuotojų mokymo skyriaus vadovė Jolita Paulauskienė.

Pagrindiniai renginio organizatoriai – Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, VĮ Šiaulių regiono keliai.

Renginio organizatoriaus partneriai: VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centrasprekybos ir laisvalaikio centras „Tilžė“UAB Šiaulių apskrities televizijaatrakcionų parkas „Fuga“Šiaulių jaunųjų turistų centrasŠiaulių profesinio rengimo centro prekybos ir verslo skyrius, klubas „Tarp savų“, Sporto klubas Rally 4 FunSU SHMMF studentų atstovybė.

Dar kartą dėkojame partneriams prisidėjusiems prie orientacinių varžybų: UAB Jupoja, Fox Spot, Šiaulių apskrities VPK Kelių policijos tarnyba, Arlita autoservisas, UAB „Stilsena“, Šiaulių botanikos sodas, Sporto mokykla „Atžalynas“ ir dviratis Plus.
 • Papildomi važiavimai

  Jūsų prekių krepšelis tuščias
  Eiti į prekių puslapį

 • Šiaulių darbo rinkos mokymo centras
  Įmonės kodas: 144132264
  PVM kodas: LT441322610

 • Dvaro g. 144A, LT-76199 Šiauliai
  Tel. (8-41) 524722
  Tel./faks. (8-41) 524724
  el. paštas: siauliai@mokymocentras.lt

 • AB SEB bankas, banko kodas 70440
  A/s LT027044060007787513
  AB Swedbank, banko kodas 73000
  A/s LT897300010129615577

 • © VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras