Slide background

Vairavimo
pažymėjimas

Patirkite malonumą
mokydamiesi vairuoti
automobilį su mumis.
Pažymėjimas Jūsų!

Slide background

Vairavimo
pažymėjimas

Patirkite malonumą
mokydamiesi vairuoti
motociklą su mumis.
Pažymėjimas Jūsų!

Slide background

Vairavimo
pažymėjimas

Patirkite malonumą
mokydamiesi vairuoti
sunkvežimį su mumis.
Pažymėjimas Jūsų!

Saugaus eismo savaitė: nuo policijos išbandymų iki ralio ekspertų pamokų!

ambasadoriai

Pavasarį tik ir norisi visko daugiau, aukščiau, greičiau, atrodo, net ir automobilis galingesnis tapo. Tačiau ar tikrai sugebame nepamesti galvos gatvėje ir išlikti saugūs kelyje?

 

Saugaus eismo ambasadoriai

Balandžio pradžioje Šiaulių darbo rinkos mokymo centras (DRMC) kartu su būriu draugų kviečia visus atvykti ir dalyvauti socialinėje akcijoje „Saugaus eismo savaitė“ ir tapti tikrais saugaus eismo ambasadoriais. Ko gero tik kartą per metus pasitaikanti proga – visiškai nemokamai išbandyti savo jėgas autodromo trasoje ir slidžiuose kelio ruožuose.

„Saugaus eismo savaitė“ kviečia dalyvauti kiekvieną vairuotoją. „Norime, kad niekas neliktų užmirštas, o ir mokytis būtų smagu tarp bendraminčių. Todėl sudarėme kelias vairuotojų grupes: pradedantieji vairuotojai (neturintys dviejų metų stažo), senjorai, moterys, vairuotojai, turintys specialiųjų poreikių ir, galiausiai, vyrai, kurie vairuoja jau ilgą laiką“, – pasakojo Jolita Paulauskienė, Šiaulių DRMC Vairuotojų mokymo skyriaus vadovė.

 

Gal saldainį su alkoholiu?

Šiaulių DRMC yra parengę ne tik vertingų žinių bagažą akcijos dalyviams, bet ir praktinio važiavimo pamokų ir pramogų autodrome. „Viena labiausiai vertinamų patirčių – tai slidžių kelio ruožų išbandymas vairuotojams, nuo jų neatsilieka ir mūsų žiedinė trasa su gana sudėtingais posūkiais“, – teigė J. Paulauskienė.

Akciją pradės ir su saugaus eismo principais supažindins policijos pareigūnai, Raudonojo kryžiaus medikai primins apie pirmąją pagalbą nutikus nelaimei, o ralio meistrai iš klubo „Rally 4 Fun“ leis suprasti, kad gatvė – ne greičio ruožas.

Policijos pareigūnai neleis ramiai sėdėti ir trasoje: bus inscenizuojamas automobilio sustabdymas, alkotesterio testas ir kitokia akistata su keliuose dirbančiais policininkais.

Vairuotojų dar lauks ir „Peugeot“ centro siurprizas – siena su imituojamu priešais stovinčiu automobiliu, į kurį dalyviai stengsis neatsitrenkti.

Akcijoje taip pat dalyvaus ir prizus įsteigs Šiaulių regiono keliai, VĮ Regitra, o viską kameromis užfiksuos Šiaulių televizija.

 

Vainikuos draugiškos varžybos

„Saugaus eismo savaitė“ laukia ne tik dalyvių, bet ir žiūrovų, kurie norėtų susipažinti su autodromo paslaugomis, žvilgterėti, kaip vyksta mokymai trasose ir, žinoma, palaikyti dalyvaujančių vairuotojų.

Po teorinių ir praktinių mokymų laukia draugiškos varžybos ir geriausio grupės vairuotojo apdovanojimai.

 

Grafikas:

Balandžio 4 d. 16 val. laukiame vairuotojų moterų ir pradedančiųjų vairuotojų.

Balandžio 5 d. 16 val. laukiame patyrusių vairuotojų vyrų.

 

Balandžio 6 d. 16 val. vyks draugiškos grupių varžybos.

 

Akcija „Saugaus eismo savaitė“ vyks Šiaulių darbo rinkos mokymo centro autodrome (Katiliškių k. 3, Šiaulių r. Koordinatės Š 55.98552, R 23.01838 (WGS). Dalyviai privalo atvykti savo automobiliu. Autodrome draudžiamos dygliuotos padangos!

 

Registruotis galima užpildant šią anketą: http://bit.ly/SaugausEismoSavaite
 • Papildomi važiavimai

  Jūsų prekių krepšelis tuščias
  Eiti į prekių puslapį

 • Šiaulių darbo rinkos mokymo centras
  Įmonės kodas: 144132264
  PVM kodas: LT441322610

 • Dvaro g. 144A, LT-76199 Šiauliai
  Tel. (8-41) 524722
  Tel./faks. (8-41) 524724
  el. paštas: siauliai@mokymocentras.lt

 • AB SEB bankas, banko kodas 70440
  A/s LT027044060007787513
  AB Swedbank, banko kodas 73000
  A/s LT897300010129615577

 • © VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras