Slide background

Vairavimo
pažymėjimas

Patirkite malonumą
mokydamiesi vairuoti
automobilį su mumis.
Pažymėjimas Jūsų!

Slide background

Vairavimo
pažymėjimas

Patirkite malonumą
mokydamiesi vairuoti
motociklą su mumis.
Pažymėjimas Jūsų!

Slide background

Vairavimo
pažymėjimas

Patirkite malonumą
mokydamiesi vairuoti
sunkvežimį su mumis.
Pažymėjimas Jūsų!

Nebūk kėglis kelyje – ateik į saugaus eismo renginį!

Visi Šiaulių apskrities gyventojai jau birželio 1-ąją laukiami šalia prekybos ir laisvalaikio centro „Tilžė“ saugaus eismo renginyje „Praleisk vasarą saugiai“. Jo pagrindiniai organizatoriai VĮ „Šiaulių regiono keliai“, Lietuvos kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir partneriai VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras, PLC „Tilžė“, Šiaulių televizija, SU SHMMF studentų atstovybė, atrakcionų parkas „Fuga“ bei kiti Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga pasirūpino žinias apie saugų eismą priminti linksmomis atrakcijomis.

 

Daugiau žinių – per atrakcijas. Saugaus eismo renginiais mieste jau pasižymėję renginio organizatorius VĮ „Šiaulių regiono keliai“ ir partneris VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras šįsyk kaip niekad Šiauliuose žada daug atrakcijų. Įstaigos atstovai įsitikinę – smagiu būdu primintos saugaus eismo taisyklės gali labiau įsirėžti į atmintį.

 

„Ši diena mieste bus pilna judesio. Miesto centre Šiaulių meras mažiesiems Šiaulių miesto gyventojams įteiks miestiečio pasus, šis įvykis bus pažymėtas renginiais. Po jų šiauliečiai ir miesto svečiai galės persikelti prie Tilžės ir tęsti savo šventę čia smagiu ir vertingu būdu“, – siūlo VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro (DRMC) Vairuotojų mokymo skyriaus vadovė Jolita Paulauskienė.

 

Saugaus eismo renginio partneriai įsitikinę, kad visus eismo dalyvius šviesti būtina dabar.

„Visai nebūtina laukti kokio nors vieno konkretaus įvykio, jų ir taip pilna visoje šalyje. Juk dažnas užsimirštame – nevengiame kalbėti telefonu ar viršyti greitį. Kalbėti apie saugų eismą nuo darželinuko iki močiutės yra būtina, čia nėra išimčių nė vienam“, – pastebi J. Paulauskienė.

 

Neseniai BTA ekspertų paviešinti duomenys apie avarijų kaltininkų statistinį amžių atskleidė, kad nepaisant fakto, kad 75-erių senjorai sudaro vos 3 proc. vairuotojų, sukelia kas dešimtą eismo įvykį.

 

Orientacinės varžybos „Saugi vasaros istorija“. 1. Orientacinės varžybos vyksta nuosavu automobiliu Šiaulių mieste; 2. Komandą sudaro 3-5 asmenys, vienas jų turi vairuotojo pažymėjimą; 3. Komanda išsirenka Kapitoną ir sugalvoja komandos pavadinimą; 4. Komanda iki 2017 gegužės 31 d. registruojasi el.paštu: keliaujamsaugiai@gmail.com

 

Priimk iššūkį – „Pagauk kelio ženklą“ ar išbandyk „Skidcar“ automobilį. Praleisti vasarą saugiai ir linksmai renginyje bus raginami tiek vaikai, tiek paaugliai, tiek suaugusieji – renginio metu bus gausu įvairių užsiėmimų kiekvienam: infoautobuse lauks saugaus eismo pamokos vaikams, jaunimas galės kartu kurti smagią vasaros istoriją ar įsitraukti į atrakcijas: „Pagauk kelio ženklą“, „Neblaivus Žiedų Valdovas“, „Nebūk kėglis kelyje“.Orientacinio sporto mėgėjai galės leistis į neįprastas orientavimosi varžybas „Skubėk lėtai – surask greitai“, nes jų esmė bus ne greitis, o saugumas. Šventės dalyvių lauks dar viena, ypač smagi staigmena – jos metu VšĮ Šiaulių DRMC ruošiasi pristatyti „Skidcar“ automobilį (specialiai paruoštą automobilį, kurio valdymas, nepriklausomai nuo oro sąlygų yra tikras iššūkis jį vairuojančiam). Savo budrumą ir patirtį šiuo automobiliu galės pasitikrinti bet kuris to panorėjęs vairuotojas. Pagrindiniai renginio organizatoriai – VĮ Šiaulių regiono keliai, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Renginio organizatoriaus partneriai: VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras, prekybos ir laisvalaikio centras „Tilžė“, UAB Šiaulių apskrities televizija, ir kt. organizacijos.
 • Papildomi važiavimai

  Jūsų prekių krepšelis tuščias
  Eiti į prekių puslapį

 • Šiaulių darbo rinkos mokymo centras
  Įmonės kodas: 144132264
  PVM kodas: LT441322610

 • Dvaro g. 144A, LT-76199 Šiauliai
  Tel. (8-41) 524722
  Tel./faks. (8-41) 524724
  el. paštas: siauliai@mokymocentras.lt

 • AB SEB bankas, banko kodas 70440
  A/s LT027044060007787513
  AB Swedbank, banko kodas 73000
  A/s LT897300010129615577

 • © VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras